Menu
Sepetim
Başta Kayseri ve farklı illerden Çankırı tuzu adı kullanılarak Göl tuzu satılmasına müsaade eden N11, HEPSİBURADA, TRENDYOL, AMAZON gibi pazaryerlerinde kesinlikle satışımız yoktur. Çankırı'dan gelmeyen kargoları kabul etmeyiniz.

1Kg Deniz Tuzu Kristal Sofralık 250g x4 paket

1Kg Deniz Tuzu Kristal Sofralık 250g x4 paket
Hızlı Kargo - Kalite Sınıfı: A
1Kg Deniz Tuzu Kristal Sofralık 250g x4 paket
600TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde KARGO BEDAVA
İnternet sitemizden yapacağınız Tüm Alışverişlerinizde 600TL VE ÜZERİ KARGO BİZDEN HEDİYE

İnce Kristal Deniz Tuzu ince toz halinde öğütülmüş 1mm çapında deniz tuzu dur. 1kg fiyatlarıdır iyot yönünden daha zengin tuz kullanmanız icap ediyorsa bu tuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Deniz tuzu , % 100 doğal yöntemlerle deniz suyundan elde edilir ve tuzun doğallığını değiştiren hiçbir işlemden geçmez.Böylece sodyum ve klorürle birlikte deniz suyunda bulunan 84 mineral tuzu zenginleştirir ve oldukça fazla mineral içerir. Bu doğal mineraller vücudun sağlıklı işleyişi için çok değerlidir. Deniz tuzunun besin yönünden sahip olduğu zenginlik sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum, brom, klor, demir, bakır ve çinko gibi minerallerin yanı sıra faydalı diğer birçok elementten meydana gelir.  %100 doğaldır, rafine edilmemiş , herhangi bir kimyasal kesinlikle ilave edilmemiştir. İyotsuz dur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.  • Stok: 998858
  • Stok Kodu: sdt1
45,00TL