Ana Menü
Alışveriş Sepeti
Taklitlerimizden Sakınınız. Üzerinde Tuzcu Baba markası olmayan ürünler bize ait değildir.

Deniz Tuzu Kristal Granül 1kg (500gr X 2 paket)

Deniz Tuzu Kristal Granül 1kg (500gr X 2 paket)
Yeni Ürün En İyi Marka -54 %
Deniz Tuzu Kristal Granül 1kg (500gr X 2 paket)

Granül Kristal Deniz Tuzu Bulgur büyüklüğünde 3-5 mm çapında kristal Deniz tuzu dur. Fiyatlar kilogram fiyatlarıdır500gr X 2paket =1 kiloluk özel ambalajında etiketli ve markalı olarak gönderilmektedir.iyot yönünden daha zengin tuz kullanmanız icap ediyorsa bu tuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Deniz tuzu , % 100 doğal yöntemlerle deniz suyundan elde edilir ve tuzun doğallığını değiştiren hiçbir işlemden geçmez.Böylece sodyum ve klorürle birlikte deniz suyunda bulunan 84 mineral tuzu zenginleştirir ve oldukça fazla mineral içerir. Bu doğal mineraller vücudun sağlıklı işleyişi için çok değerlidir. Deniz tuzunun besin yönünden sahip olduğu zenginlik sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum, brom, klor, demir, bakır ve çinko gibi minerallerin yanı sıra faydalı diğer birçok elementten meydana gelir.  %100 doğaldır, rafine edilmemiş , herhangi bir kimyasal kesinlikle ilave edilmemiştir.  El değirmeninde öğütmek için ve yemeklik olarak kullanılır.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Geri Sayım
Gün
Saat
Dakika
saniye
16,20TL
7,50TL
Vergiler Hariç: 6,94TL
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: gdt1
  • Ağırlık: 1.00kg
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .