Menu
Sepetim
Başta Kayseri ve farklı illerden Çankırı tuzu adı kullanılarak Göl tuzu satılmasına müsaade eden N11, HEPSİBURADA, TRENDYOL, AMAZON gibi pazaryerlerinde kesinlikle satışımız yoktur. Çankırı'dan gelmeyen kargoları kabul etmeyiniz.

Tuzcu Baba Blog RSS

09 May GRANÜL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZU İle SOLE YAPIMI - Sole Nasıl Yapılır? Sole Günlük Nasıl Kullanılır?
bozkan 0 747
GRANÜL KRİSTAL ÇANKIRI KAYA TUZU İle SOLE YAPIMI Sole Nasıl Yapılır? Sole Günlük Nasıl Kullanılır? Sole katılan suyun mineral ölçümleri , mineral değerleri videoda dır.0376 606 0118 Numaralı Hatt..
08 May Taş Değirmendeki Tehlike. Tuz Lambası Isınmamalı.
bozkan 0 180
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular Cevaplar 4.Bölüm Videodaki konu başlıkları ve ele alınan sorular Tarım gıda bakanlığı neden taş hububat değirmenlerinde de tuz öğütülmesine izin vermiyor? Taş hubu..
04 May Günlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Kullanmasak Olur Mu?
bozkan 0 133
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular Cevaplar 3.Bölüm Günlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Kullanmasak Olur Mu?Videodaki konu başlıkları ve ele alınan sorularGünlük Ne kadar Tuz Kullanmalı? Tuz Ku..
02 May Kaya Tuzu İyot ve 84 Mineral içeriyor mu?
bozkan 0 196
Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular ve Cevaplar 2.Bölüm Kristal Kaya Tuzu İyot ve 84 Mineral içeriyor mu?Kristal kaya tuzu 84 mineral içeriyor mu?84 mineral olsa ne olur, olmasa ne olur? neden böyle bi..
30 Nis Kristal Kaya Tuzu Hakkında Sorular ve Cevaplar - Bölüm 1
bozkan 0 1494
Yukarıdaki videoda konu olan başlıklar aşağıdaki gibidir.Tuz Nedir? Tuzun içindeki atomlar nelerdir? Tuzun içindeki elementler nelerdir? Tuz nasıl elde edilir? kaç çeşit tuz var? en iyi tuz hangisi?..
31 Mar SOLE NEDEN YAPILIR? SOLE NASIL YAPILIR? SOLE NASIL KULLANILIR?
bozkan 0 2133
Kristal Çankırı kaya tuzu ile hazırlanan sole dediğimiz solüsyon ile birlikte suya katılan bikarbonat yani İngiliz karbonatı içmek hakkında bilinmesi gereken her şeyi burada hem halkın anlayacağı şeki..
02 Ağu Prof. Dr. Ahmet Aydın dan Tuz hakkında çarpıcı tespitler
bozkan 0 109469
         Son yıllarda medya ve basın organlarında “tuz”a karşı büyük bir savaş var. Tuz her yerde kötüleniyor ve uzmanlar sofradan tuzu kaldırın diyor. Amerika’da, hatta ülkemizde bazı lokantalar masa..
02 Ağu 84 Mineralli kristal kaya tuzu yenilecek. Tuzsuz Kalınmayacak.
bozkan 0 15026
 ÇANKIRI TUZUNUN FAYDALARI ve KULLANIM ALANLARI Çankırı tuzunun oluşumu yaklaşık 250 milyon yıl önceye denk gelir.ÇANKIRI kaya tuzu  Milyonlarca yıl öncesi kuruyan denizlerinden arta kalan tuz yatakla..
02 Ağu GÜNLÜK İYOT İHTİYACIMIZ VE DOĞAL İYOT KAYNAKLARI
bozkan 0 10811
  Bilindiği üzere denizler en faydalı doğal iyot kaynaklarıdır. Kristal Kaya Tuzları da 250 milyon yıl önce eski denizlerin buharlaşması ile dibe çökerek oluşmuş doğal minerallerdir. Tuzcu Baba Çankır..
26 Tem Kaya Tuzu Üretimimiz
bozkan 0 6921
Tuzcu Baba Çankırı Kaya Tuzu İşletmemizde üretmiş olduğumuz ürünler aşağıda bahsedeceğimiz şekilde üretilmektedir.Çankırı kaya tuzu mağaralarında tuz siyah ve gri formda bulunur. Yüzlerce ton gri kaya..
15 Eyl Neden Çankırı Kaya Tuzu?
bozkan 1 40302
      Muhteşem bir hayat kaynağı, milyonlarca yıllık oluşum süreci, binlerce yıllık kullanım tarihi, muazzam moleküler yapısı, emsallerinden kat be kat zengin mineral yapısına sahip milli tuzumuz Çank..
15 Eyl Kaya Tuzunda Barut Bulaşığı varmıdır?
bozkan 0 14990
Mağaradan çıkartılan endüstriyel kaya tuzları dinamitle patlatılarak çıkartılır. Bu durum duyulduğunda insanı farklı düşüncelere yada endişeye sevk edebilir, ancak korkulacak hiçbirşey yoktur. kristal..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)