Ana Menü
Alışveriş Sepeti
Başta Kayseri ve Türkiye'nin farklı illerinden Çankırı tuzu diye Göl tuzu satılmasına müsaade eden GİTTİGİDİYOR, HEPSİBURADA, TRENDYOL, AMAZON, N11 gibi sitelerde satışımız yoktur. Çankırı'dan gelmeyen kargoları kabul etmeyiniz.

PRENSİPLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK :

İş hayatında öncelik, güvenilirliktir. Müşteriler iş yapacağı şirkete önce güvenmek ister. Bu yüzden şirketimizin çekirdeğini “güven” oluşturur ve güven tanımı; karakterimizi, yeteneklerimizi, gücümüzü ve işimizin doğruluğunu ifade eder.

AÇIK FİKİRLİLİK :

Sürekli devam eden bir gelişim için yeni fikirlere açık olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Hem müşterilerimizin hem de takım arkadaşlarımızın fikirleri ve geri bildirimleri, işimizi büyütme konusunda en önemli pusulalarımızı oluşturur.

SAYGILI OLMAK :

Muhatabımıza karşı saygılı olma konusunda çok hassasız. Pozisyon, unvan, yaş, cinsiyet ya da diğer hiçbir farklılık bizim için ayırıcı bir özellik değildir. Tavrımız her zaman profesyonel bir saygı ve nezaketten yanadır.

SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK :

Yaptığımız her işin sorumluluğunu alır ve arkasında dururuz. Çünkü herkesten yaptığı işte doğacak sonuçların sorumluluğunu alması, inisiyatif kullanabilmesi, muhakeme yapması ve kararlar alması beklenir.

BASİT DÜŞÜNMEK :

Asıl amacımız her zaman müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

Dolayısıyla doğru noktalara odaklanarak karmaşık yapılardan, zorlu ve can sıkıcı süreçlerden uzak dururuz.