Ana Menü
Alışveriş Sepeti
Taklitlerimizden Sakınınız. Üzerinde Tuzcu Baba markası olmayan ürünler bize ait değildir.

İSTANBUL KAYA TUZU SATIŞ NOKTASI

 DİKKAT!!!

Toptan , Tonajlı ve Kamyon bazında satışlarımız Çankırı Korgun Fabrikamızdan, Yemeklik 84 mineralli Çankırı tuzu Parakende satışlarımız hem Çankırı Hem İstanbul dan devam edecektir .

İstanbullulara müjde Çankırı Tuzu kaynağından ayağınıza geldi. Artık Ümraniye deki dağıtım noktamızdan ürünleri görerek alabilirsiniz.

 İSTANBUL Şube adresimiz 

Cengiz topel cad. No: 74 (Ümraniye meydandan aşağı inen caddede) Ümraniye / İSTANBUL

MERKEZ: Korgun Organize Sanayi Bölgesi Dilaver Balbay Bulvarı No 1/13 Korgun Çankırı

Soru ve siparişleriniz için 08503026625

 Türkiye geneli Sanayi tuzu Tuz odası için Oda tuzu, Yem tuzu , Yol tuzları , kamyon bazında ve tonajlı toptan satışlarımız Çankırı dan devam edecek olup, Kristal kaya tuzu perakende satışlarımız İstanbul dan yapılacaktır.

 Kargo hizmetlerinin daha çeşitli ve hızlı olması sebebi ile internet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kargolarınız istanbul dağıtım noktasından gönderilecektir. Artık siparişleriniz aynı gün kargoya verilebilecektir.

        Ayrıca istanbul Ümraniye deki dağıtım noktamızdan 7 gün 24 saat direk Sitede satışı yapılan ürünlerimizi ve kristal kaya tuzunu ister kaya halinde , ister bulgur büyüklüğünde , isterseniz toz halinde öğütülmüş olarak alabilirsiniz veya acil siparişleriniz de ekstra ücrete tabi özel motorlu kurye aracılığı ile hızlı gönderim talep edebilirsiniz.  Saygılarımızla.

Soru ve siparişleriniz için 08503026625

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .