Ana Menü
Alışveriş Sepeti
Taklitlerimizden Sakınınız. Üzerinde Tuzcu Baba markası olmayan ürünler bize ait değildir.

Kaya Tuzu Nereden Alınır?

DİKKAT !!! SİZ DE MAĞDUR OLMAYIN.

Üzerinde TUZCU BABA markası olmayan ürünler firmamıza ait değildir.

Kargonuzun Hangi İlden geldiğine dikkat edin. Çankırı tuzu adı kullanılarak başta KAYSERİ olmak üzere, Konya ve İzmir gibi farklı illerden, göl tuzu ve ne olduğu belli olmayan başka tuzların müşterilerimize gönderildiği tespit edilmiştir.    


Çankırı tuzu diye Göl tuzu satılmasına müsaade eden N11, GİTTİGİDİYOR, HEPSİBURADA, TRENDYOL, AMAZON gibi pazaryerlerinde kesinlikle satışımız yoktur.

 Çankırı Gıda ve Tarım İl müdürlüğüne kayıtlı ve ruhsatlı olarak faaliyet gösteren Tuzcu Baba Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin Resmi sipariş sitesi olan cankirituzu.com ve tuzcubaba.com.trsitelerimizdeki yazılarımız kopyalanarak, bize benzer ürün ve internet sitesi isimleri ile sahte internet siteleri kurulmuş ve müşterilerimizin mağdur edildiği görülmüştür. Bu sitelerin Çankırı'da göstermiş oldukları adresler de sahtedir.

Mağduriyet yaşayarak bize ürün telafisi için geri dönen müşterilerimizin uyarıları üzerine bu duyuru yapılmaktadır. Siz de mağduriyet yaşamamak için Sipariş verirken almak istediğiniz ürünlerin üzerine, resimlerine bakınız ve Tuzcu Baba markalı ürünler olduğundan emin olunuz. 

TUZCU BABA Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin 03766060118 - 08503026625 ve 05553093721 den başka sipariş hattı numarası yoktur.  


TÜRKİYE'nin Kristal Kaya Tuzu Toptancısı
T O P T A N    F İ Y A T I N A    P E R A K E N D E    S A T I Ş
 

Doğal Kristal Kaya Tuzu Nereden Alınır?


1- 7gün 24Saat 08503026625 nolu sipariş hattımızı arayarak Kaya Tuzu siparişlerinizi verebilirsiniz.

2- İsterseniz siparişlerinizi Türkiye'nin heryerinden cankirituzu.com  internet sitemizden online olarak verebilirsiniz. saat 4 ten önceki Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

3- Korgun Organize Sanayi Bölgesi Dilaver Balbay Bulvarı No 13 ÇANKIRI adresimizden, ya da İstanbul'daysanız Cengiztopel Cad. No 74 Ümraniye İSTANBUL şubemizden sabah 09:00 Akşam 18:00 saatleri arasında gelip alabilirsiniz.

Tuzcu Baba ve Berrak Tuz markaları ile bilinçli tüketicilerin ilk tercihi olan Firmamız, Çankırı gıda ve Tarım il müdürlüğünden ruhsatlı olarak faaliyet gösteren büyük bir işletmedir. Tüm ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Bilmediğiniz yerden Kaya tuzu alırken öncelikle %100 doğal taş halinde , iri olarak almanız gerekir. Tanıdığınız ve güvendiğiniz yerler haricinde , Çok İnce Öğütülmüş kaya tuzlarının içerisine farklı rafine tuzlar da karıştırılabilir, veya hijyenik olmayan küflü demir değirmenlerde öğütülmüş olabileceğinden mutlaka doğal halinde alınmalıdır.  Eğer yakından tanımadığınız bir yerden alacaksanız mutlaka işlem görmemiş halde alınız. Bu tuz madenlerden çok az çıktığı için Çankırı da bile bazen zor bulunmaktadır. Piyasadaki her tuz Çankırı tuzu değildir. Elbetteki yurdumuzdaki bütün doğal kaya tuzu mağaralarından da az miktarlarda kristal tuz çıkmaktadır , doğru adresten orjinal olarak alındığı taktirde hepsi çok değerlidir.
 
  Amacımız ülkemizin doğal zenginliği olan %100 doğal Çankırı kaya tuzunu halkımıza toptan veya parekende olarak ilk elden ulaştırmaktır. 


Çankırı Tuz Mağarasından evinize direk gelen, Doğal , hiçbir katkısı olmayan , Çankırı Kaya Tuzu sağlıklı yaşam için tercih edilmelidir.
 
Ve Çankırı kaya tuzu en uygun fiyatla yerinden yani cankirituzu.com dan alınır.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezler ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .