Kaya Tuzu Nereden Alınır?

TÜRKİYE'nin Kristal Kaya Tuzu Toptancısı
T O P T A N    F İ Y A T I N A    P E R A K E N D E    S A T I Ş
 

Doğal Kristal Kaya Tuzu Nereden Alınır?


1- 7gün 24Saat 08503026625 nolu sipariş hattımızı arayarak Kaya Tuzu siparişlerinizi verebilirsiniz.

2- İsterseniz siparişlerinizi Türkiye'nin heryerinden cankirituzu.com  internet sitemizden online olarak verebilirsiniz. saat 4 ten önceki Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

3- Çankırı merkezimizden, ya da İstanbul'daysanız Cengiztopel Cad. No 74 Ümraniye İSTANBUL adresinden sabah 09:00 Akşam 18:00 saatleri arasında gelip alabilirsiniz.

Bilmediğiniz yerden Kaya tuzu alırken öncelikle %100 doğal taş halinde , iri olarak almanız gerekir. Tanıdığınız ve güvendiğiniz yerler haricinde , Çok İnce Öğütülmüş kaya tuzlarının içerisine farklı rafine tuzlar da karıştırılabilir, veya hijyenik olmayan küflü demir değirmenlerde öğütülmüş olabileceğinden mutlaka doğal halinde alınmalıdır.  Eğer yakından tanımadığınız bir yerden alacaksanız mutlaka işlem görmemiş halde alınız. Bu tuz madenlerden çok az çıktığı için Çankırı da bile bazen zor bulunmaktadır. Piyasadaki her tuz Çankırı tuzu değildir. Elbetteki yurdumuzdaki bütün doğal kaya tuzu mağaralarından da az miktarlarda kristal tuz çıkmaktadır , doğru adresten orjinal olarak alındığı taktirde hepsi çok değerlidir.
 
  Amacımız ülkemizin doğal zenginliği olan %100 doğal Çankırı kaya tuzunu halkımıza toptan veya parekende olarak ilk elden ulaştırmaktır. 


Çankırı Tuz Mağarasından evinize direk gelen, Doğal , hiçbir katkısı olmayan , Çankırı Kaya Tuzu sağlıklı yaşam için tercih edilmelidir.
 
Ve Çankırı kaya tuzu en uygun fiyatla yerinden yani cankirituzu.com dan alınır.


DİKKAT !!! SİZ DE MAĞDUR OLMAYIN.

Üzerinde TUZCU BABA markası olmayan ürünler firmamıza ait değildir.

Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin Resmi sipariş sitesi olan cankirituzu.com sitemizdeki yazılarımız kopyalanarak, benzer ürün ve internet sitesi isimleri ile sahte Çankırı adresleri gösterilerek satış siteleri kurulduğu, Çankırı haricinde farklı illerden ne olduğu belli olmayan ürünlerin müşterilerimize gönderildiği tespit edilmiştir.  Mağduriyet yaşayarak bize ürün telafisi için geri dönen müşterilerimizin uyarıları üzerine bu duyuru yapılmaktadır. 

Mağduriyet yaşamamak için Sipariş verirken aldığınız ürünlerin Tuzcu Baba markalı ürünler olduğundan emin olunuz. TUZCU BABA Çankırı Kaya Tuzu işletmemizin 0850 302 66 25 ve 05553093721 den başka sipariş hattı numarası yoktur.  

Anlayışınız için teşekkür ederiz.